Hakkımızda

Basılı Dergi

2007’den beri İstanbul’un en çok okunan yaşam ve kent kültürü dergisidir.

Şehrin dergisi olarak iki ayda bir on binlerce kişiye yaşam, kent, eğitim, sağlık, yeme-içme, mekan, gez-gör, konuk, başarı öyküsü, çocuk dünyası, kültür ve sanat sayfalarıyla rehberlik etmektedir.

Basılı ve dijital formatı ve kaliteli yayıncılık anlayışı ile 14 yıldır yayıncılıkta yepyeni bir modele imza atan dergi, halen basılı formatı ile okuyucusunun ev, site ve ofisine birebir ulaşmaktadır.

Dergi olarak kendine has yayıncılık anlayışı ile, okuyucularına doyurucu ve orijinal içerik sunmanın yanı sıra, pek çok işletmeye kendini ifade etme ve etkin tanıtım yapabilme imkanı sunmaktadır.

E- dergi

Hem basılı, hem de E-dergi formatıyla sınırsız okuyucuya ulaşan derginin tüm sayıları dijital ortamda da okuyucularına ulaşmaktadır.

Sosyal Medya’da

Web sayfası, instagram ve facebook’da dergiden farklı olarak sürekli güncellenen zengin içeriği ile şehri ve insanları gözlemleyip yansıtan dijital bir platformdur. 

Özel Ek Yayınlar ve Projeler

Acıbadem Dergisi kurumlarla yaptığı iş birliği ile, özel olarak hazırladığı içerik ve tasarım ile ek yayınlar ve etkinlikler organize etmektedir. 

Etik Bakış

Acıbadem Yaşam ve Kent Kültürü Dergisi, doğru, dürüst, şeffaf ve ilkeli yayıncılık anlayışı ile daima basın ahlak ve ilkelerine uymayı taahhüt eder. 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı