Kültür-SanatYaşam

Küçükçiftlik Park’ta Eğlence Temmuz’da Başlıyor!

Açık havada eğlence, müzik, sanatla kaliteli zaman geçirmeye hasret kalan İstanbullular, eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’a sonunda kavuşuyorlar. Temmuz ayında #uzakduryakınıma konseptiyle kapılarını açmaya hazırlanan KüçükÇiftlik Park, URU organizasyonu ile Ekim ayına kadar konserden alışverişe, tiyatrodan sinemaya, yeme-içmeden gazinoya kadar özlenen tüm etkinliklerle İstanbul’daki dostlarını ağırlayacak.

Geçtiğimiz yıl KüçükÇiftlik Bahçe’de 10 bine yakın sanatseverin tiyatro özlemine son veren KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu bu sene de en beğenilen oyunlara ve prömiyerlere ev sahipliği yaparak tiyatrolara destek olmaya devam edecek.

Normal kapasitesi 2000 kişilik olan ancak pandemi sebebiyle oturmalı düzende 500 kişi ağırlayacak olan KüçükÇiftlik Bahçe’de sinema severler de çimlerin üstünde yıldızların altında sürprizli etkinliklerle buluşacak.

Özlemi duyulan İstanbul gece hayatı açık havada yeniden hayat bulacak!

Ayakta 17 bin kişiyi ağırlayabilen KüçükÇiftlik Park, pandemi şartlarına uygun olarak yaklaşık 1000 kişilik oturmalı düzeni ile konser özlemine de son verecek. Sanat, eğlence ve müzik dolu etkinliklere hasret kalan şehirliler sınırlı sayıda sandalye ve loca düzeniyle azami özenle bir araya gelecek. Sezon boyunca devam ederek bir klasik haline gelecek olan 1. Geleneksel Türk Rock Müzik Günleri ile KüçükÇiftlik Park’tan neşe dolu sesler yükselecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı