Sağlık

İşitme Cihazı Kullananlar: Cihazınızın ayarı uzaktan yapılabiliyor

Siz nerede olursanız olun, bulunduğunuz yerden cihazınızın periyodik kontrollerini aksatmadan, ayarlarını yaptırmanız mümkün.

Seyahatte olabilirsiniz, zamanınız olmayabilir, hasta ya da yatalak olabilirsiniz veya işitme merkezine beni götürebilecek kimse yok diyebilirsiniz. Dert etmeyin! Acıbadem İşitme Cihazları Merkezi şimdi size bir telefon uzaklığında ve Remotecare uygulaması ile cihazınızın hassas ayarlarını, akıllı telefonlarınız aracılığı ile bulunduğunuz yerden yapıyor ve şikayetlerinizi gideriyor.

Bunun için dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı bir telefon ve internet ortamında olmanız yeterli. Remotecare programı sayesinde cihazınızın 15- 45- 90. gün zorunlu  periyodik kontrollerini, uzaktan çevrimiçi bağlantı ile tamamlayarak, cihazınızı en verimli şekilde kullanabilmenizi sağlıyor.

Bunun için gerekli olanlar;

Remotecare uygulamasına uyumlu cihaz, internet bağlantısı, görüntülü arama, e-posta ve bir de size eşlik edebilecek bir refakatçiye ihtiyacınız var.

Acıbadem İşitme Cihazları Merkezi Kurucusu Ayşe Şaşar: “Cihazı taktım ertesi gün yüzde yüz performans alacağım beklentisi çok yanlış bir beklentidir. Özellikle adaptasyon sürecinde 15, 45 ve 90. günde yaptığımız adım adım programlama ile cihaz kullanıcılarının tüm şikayetlerini ortadan kaldırabiliyoruz.”

15, 45, 90 gün kontrolleri çok önemli

“İşitme cihazı kullanmaya başladıktan sonra periyodik kontrollerin çok önemli olduğuna dikkat çeken Acıbadem İşitme Cihazları Merkezi Kurucusu Ayşe Şaşar: “Cihaza adapte olabilmek için ince ayarların zamanında ve doğru şekilde emin ellerde yapılması gerekiyor. Şikayeti olup, kontrollerine gelmeyen hastalarımız  aslında kendilerini gereksiz yere sıkıntı içine sokuyorlar.

Cihazınızdan %100 performans almak istiyorsanız gelin şikayetlerinizi anlatın, cihaz ayarlarınızı yaptırın diyoruz. Merkezimize gelemeyecek olan cihaz kullanıcılarımız için ise yepyeni uygulamamızla uzaktan hizmet verebiliyoruz. Cihaz nereden alınmış olursa olsun Acıbadem ve Maltepe şubelerimizden randevu alarak ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirler.”

Daha fazla bilgi için telefonla arayabilir, şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

ACIBADEM: Acıbadem Cad. No:173/A Randevu Tel: 0216 326 50 99

MALTEPE: Bağdat Cad. No:505/A Dragos Randevu Tel: 0216 441 30 01

www.acibademisitme.com

@acibademisitmecihazlari

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı