SağlıkYaşam

Frekans Terapisi ile gelen sağlık

Yaşamlarımız uzuyor ama stres, hareketsiz yaşam, manyetik alan kirliliği ve beslenme yanlışlıkları gibi nedenler yaşam kalitemizi olumsuz olarak etkiliyor. Frekans terapi işte tam da bu noktada çözüm olarak karşımıza çıkıyor ve hücrelerimizin sağlıklı kalmasını sağlayarak, daha kaliteli bir hayatı mümkün kılıyor.

“Hücrelerimizin frekansını doğru değerlerde tutarsak bedenimiz de sağlıklı yaşamaya devam edecektir.”

Frekans Terapisi nedir?

Hücrelerin sağlığını gösteren parametre frekanstır. Neredeyse tüm kronik ve akut rahatsızlıklar, hücredeki frekansın azalması sonucunda ortaya çıkar. Bir hücrenin, frekansı -70mV olmalıdır. Bu gerilim azalırsa hücre rahatsızlanır. -40 mV değerinde ağrı ve iltihap meydana gelir. -15 mV itibariyle de bir hücrenin tümör hücresine dönüşebileceği eşik başlar. Hücrelerimizin frekansını doğru değerlerde tutarsak bedenimiz de sağlıklı yaşamaya devam edecektir. Timewaver cihazı vücuda uyguladığı frekansla,  hücredeki frekans bozukluklarının giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Timewaver Türkiye distribütörü kurucu ortakları Meral Güven ve Nazan Kaan Mikrobiyata Kongresinde “Frekans Terapiyi” tanıttılar.

Timewaver Türkiye distribütörü kurucu ortağı Meral Güven frekans terapi ile cihazın kullanımı hakkında bilgi verdi.

TimeWaver Home cihazı nasıl bir terapi uyguluyor, biraz anlatır mısınız? 

Timewaver Home, her yerde rahatlıkla kendi kendinize kullanabileceğiniz frekans terapi cihazıdır. Bağışıklık sisteminizin, hormon dengenizin, sinirlerinizin ve vücudunuzun bütünsel olarak şifalanmasını sağlar.

Vücudunuzun anlık ya da kronik rahatsızlıklarını analiz programı aracılığıyla teşhis eder ve ihtiyacınız olan terapiyi size uygular. En basit ağrılardan en kompleks rahatsızlıklara kadar birçok alanda size gereken frekansı vererek rahatlamanızı sağlar. 

Üstün Alman teknolojisine sahip olan cihaz, Almanya başta olmak üzere, A.B.D, İngiltere, Avusturya, Slovenya, Fransa, Avustralya, Çin, Tayvan, Japonya ve şimdi de ülkemizde kullanılmaktadır.

Hücre frekansını bozan nedenler nelerdir?

Hücre frekansları bazı uyaranlar tarafından zamanla bozulabilir. Bu bozulmaların bazı sebepleri arasında; sigara ve alkol, radyasyon, stres, anksiyete, hareketsiz yaşam, yanlış beslenme, uyku bozuklukları ve az su içmek gibi nedenler sayılabilir. 

Frekans terapi daha çok hangi durumlarda yardımcı oluyor?

Çeşitli kronik ve akut ağrılar, enfeksiyonlar, yaralanmalar, kas rahatsızlıkları ve sinir sisteminin güçlendirilmesi gerektiği durumlarda yardımcı tedavi olarak kullanılmaktadır.

TimeWaver frekans cihazını kimler kullanabilir?

Timewaver frekans cihazının hem doktorlar tarafından klinik ve hastanelerde, hem de bireysel olarak evde herkesin kullanabileceği ev tipi cihaz seçenekleri mevcuttur.

Doktorların kullanabileceği Timewaver cihazının TW Frequency, Mc Makin ve Pro adı altında üç çeşit analiz ve tedavi sistemleri bulunmaktadır. 

Evde ve her yerde 7’den 70’e herkesin kullanabileceği cihazımız ise “TimeWaver Home” adlı cihazdır. Kullanımı da son derece basittir ve uygulama esnasında kişi hiçbir rahatsızlık hissetmez.

Timewaver Home yani ev tipi cihazın başka hangi özellikleri var?

Timewaver Home adeta doğal bir eczane gibidir. Timewaver Home sistemi ile homeopati maddelerini, Bach çiçeklerini, Schüßler tuzlarını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tüm program grubu 50’den fazla maddenin frekansını içerir. Bu frekanslar Timewaver Home aracılığıyla bir bardak suya aktarılır. Bu yöntemi kullanarak da sağlığınız için gerekli olan frekansı almanız mümkün.

TimeWaver Sport / Türkiye distribütörü / Natural Law TR / Nisbetiye Mah. Aydın Sok. Aydın İş Merk. No:2 D:7 Beşiktaş / 0212 280 07 33 — 0505 208 77 80 / www.timewaverturkey.com @time.waver.sporttr

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı