AlışverişYaşam

Organik Bebek Giyim ile Büyüyecekler

Organik bebek beslenmesi ne kadar önemli ise, organik bebek giyim de en az o kadar önemli. Bebeğini sağlıklı giydirmek isteyen aileler için %100 organik bebek giyim ürünleri sunan Kitikate, Nautilus ve Capitol AVM’de açtığı mağazasında kolayca ulaşabileceğiniz bir noktada şimdi sizleri bekliyor.

Bebekler Organik Giyimle Büyüyecekler

0-36 ay için organik bebek giyim

Tulumlar, bodyler, pijama, battaniye, nevresim, takım, alt açma, çantalar, zıbın, hastane çıkışı takımlar, hırka, trikolar, çoraplar, patikler ve bebek çamaşır deterjanı… Neler yok ki!  0-36 aylık bebekler için sağlıkla, mutlulukla giydirebileceğiniz bir dolu organik ürün var. Mağazadaki belirli ürünlerde 5 yaşa kadar da seçenekler bulunuyor.

%100 organik yerli üretim

Kitikate %100 organik üretim yapan yerli bir marka. Bu yüzden tüm ürünleri tüketicisine uygun fiyatlarla sunabiliyor. Ürünler üzerinde GOTS sertifikalı etiketler bulunuyor.

Bebekler Organik Giyimle Büyüyecekler

Mağaza bebekli ailelere göre tasarlanmış

Nautilus AVM’de en üst katta çocuk sokağında yer alan mağaza tamamen bebekli ailelere göre tasarlanmış. Alışveriş için oldukça büyük ve ferah bir mekan. Üstelik bebek bakım ve emzirme odası gibi olanakları da mevcut.

Organik kumaşlar ve örgü örmek için ipler

Bebeğinizin kıyafetlerini kendiniz dikmek ya da örmek isterseniz mağazada organik kumaş ve ip gibi ürünler de var. Alacağınız %100 organik malzemelerle kendi zevkinize göre sağlıklı kıyafetler üretmeniz mümkün.

Kitikate – Tepe Nautilus AVM 

Kitikate- Capitol AVM

0216 327 82 12

www.kitikate.com.tr

@kitikatetr

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı