HaberlerKonukYaşam

Beklediğiniz Hazır Ofis Koşuyolu’nda

Ofis kiralama maliyetlerinin yükselmesi, çalışma hayatında sanal ofis, hazır ofis ve paylaşımlı ofis gibi yeni nesil çalışma ortamlarını ön plana çıkartıyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın en çok tercih edilen iş ve yaşam merkezlerinden biri olan Kadıköy Koşuyolu’nda hizmete başladıklarını belirten Ofis X Co-Working Kurucusu Serdar Bilgin, sanal ofis hizmeti, hazır ofisler, toplantı odaları ve Co-Working (ortak çalışma) ortamı hizmetlerini sunduklarını ve yeni nesil çalışma ortamları sayesinde girişimcilerin ve şirketlerin işletme ve kurulum maliyetlerinden çok fazla tasarruf  sağlayabildiklerini belirtti. 

Yeni Nesil Çalışma Ortamının Avantajları Nelerdir?

Kira, stopaj, aidat elektrik, ısınma, soğutma gibi temel işletme giderlerini düşünmeden sadece işinize ve müşterilerinize odaklanmanızı sağlar. Profesyonellerin ihtiyaçları doğrultusunda özenle tasarlanmış ergonomik ofislerde uzun süre çalışabilirsiniz. 

Her İhtiyacınız Elinizin Altında

Sekreterlik ve karşılama hizmeti, ergonomik ve konforlu dinlenme alanları, kesintisiz internet, kargo karşılama ve çok daha fazlası Ofis X’te… İşlerinizi beklenmedik problemlerle bölünmeden efektif bir şekilde yürütebilmeniz için ihtiyacınız olan her şey Ofis X Co-Working’de sizleri bekliyor.

Hazır Ofis, Co-Working, sanal ofis ve toplantı odası ve seminer salonu hizmeti ile dört ana kategoride hizmet sunduklarını belirten Ofis X Kurucusu Serdar Bilgin “Pandemi ile birlikte değişen iş yaşamında ofislerin dönüşümünün de kaçınılmaz olduğunu” belirtti. 

Hazır Ofis Hizmeti

İhtiyaçlarınız doğrultusunda farklı büyüklüklerde, organizasyondaki kişi sayısına göre değişebilen şekilde oluşturduğumuz Ofis X Hazır Ofis işinizi bir ofisten yürütebilmek için ihtiyacınız olan her türlü ekipmanı sağlayan ve sizleri gerçek bir ofisin tüm  masraflarından kurtaran son derece pratik bir ofis çözümüdür. 

Aydınlatmadan klimaya, masadan sandalyeye, büro malzemelerinden demirbaşların dahil olduğu esnek üyelikle tek faturaya dahil olduğu paketler sayesinde, yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Sanal Ofis Hizmeti 

Üyelik modelimiz sayesinde fiziksel bir ofis gerektirmeyen ancak bir ofis içerisinde ihtiyacınız olabilecek tüm donanım ve personele sahip üyelik sistemidir. Ofis işlerinin gerektirdiği maliyet ve zaman kaybından kaçınmak için sanal ofisi tercih etmek için harika bir seçenek sunuyoruz. 

Ticari faaliyette bulunan tüm şirketlerin posta, fatura ve kargo işlemleri için sabit ve yasal bir adrese sahip olması gerekmektedir.  Sanal ofisi yeni veya mevcut girişiminiz için gerekli olan yasal adres olarak vergi dairesi ve resmi kuruluşlara bildirebilirsiniz. 

Ortak Ofis (Co-working) Hizmeti

Girişimciler, bağımsız çalışanlar ya da freelancerların aynı ortamda bireysel bir şekilde çalışmalarına fırsat sunan salonlarımızda rahatlıkla çalışabilirsiniz. Ortak ofisler; evde, kafede ya da kütüphanede aradıkları çalışma ortamını bulamayan kişilerin, iş hayatını kolaylaştıracak çözümler sunan çalışma alanlarıdır.

Toplantı, Eğitim ve Seans Odası Hizmeti

Eğitim, seminer ve workshop ve danışmanlık hizmetleri veriyorsanız özellikle birkaç gün süren çalışmalarınızda, odalarımızı çok özel fiyatlarla rezerve ettirebilirsiniz. Üstelik toplantı salonlarımızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı çalışma şekillerine dönüştürebiliriz. Dilerseniz sınıf düzeninde bir çalışma ortamına dilerseniz derslik, dilerseniz U düzen bir workshop, ihtiyacınız varsa sanat atölyesine dönüştürebilirsiniz.

İşinizde daha motive ve verimli olmanız için gerekli olan perde, projektör, beyaz tahta, flipchart ve ücretsiz fiber wifi her odamızda bulunmaktadır. Ergonomik mobilyalar  sayesinde gün boyu konforlu bir şekilde Ofis X’te çalışabilirsiniz.

Ofis X Adres: Koşuyolu Mah. Kalfa Çeşme Sok No:2/3 Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0 (216) 706 21 37  Mobil: 0 (533) 926 6937 / www.ofisx.co     info@ofisx.co   @ofisxco

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı