Alışveriş

Organik gıda ile içiniz rahat etsin!

Bu markette her şey organik

Normal bir market düşünün ama içindeki ürünlerin tamamı organik…  Taze meyve sebze, süt,  peynir, tereyağı, yumurta, makarna, bakliyat, baharat, zeytinyağı ve deterjan gibi oldukça geniş yelpazede organik gıda var. Ancak organik pahalıdır diye gözünüz korkmasın! Fiyatları oldukça makul çünkü organik pazar fiyatı ile satışa sunuluyor.

Tüm ürünler organik sertifikalı

Hepimizin gündeminde sağlıklı ve organik gıda var. Peki ama nereden temin edeceğiz? 

Geçtiğimiz ay Acıbadem Günal Sokak’ta açılan Mera Organik Market, üretiminden, paketlenmesine kadar her aşamada organik sertifikasına sahip %100 organik pek çok ürün sunuyor. 

Herkes organik gıdaya ulaşabilsin diye…

Organik tüketiminin bir yaşam biçimi olması gerektiğini düşünerek Mera Organik’i açtıklarını belirten Özcan Bey: “Sağlıklı, temiz, organik gıdaya herkes ulaşabilsin diye marketimizi hizmete açtık. Aynı zamanda organik gıda üreticisiyiz. Uzun yıllardır Feriköy, Kartal ve Göztepe organik pazarlarında bulunduk, halen de bulunmaya devam ediyoruz. Marketimizde ise pazardaki tezgah fiyatı ile satış yapıyoruz ve haftanın her günü açığız. Müşterilerimiz marketimize gelerek organik ürünler hakkında bilgi alabilirler, alışveriş yapabilirler ya da isterlerse telefonla sipariş verebilirler. Siparişleri kapıya kadar teslim ediyoruz.” 

Organik bal, süt, ekmek, yumurta sebze, meyve, kuruyemiş, makarna, salça, pirinç, tereyağı, peynir, sucuk, zeytinyağı, zeytin, baharat, ekmek, yerli kinoa, diş macunu, şampuan, deterjan, kozmetik…

@meraorganik

Acıbadem Cad. Günal Sok. No:17/A Acıbadem Tel: 0216 326 80 50

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı