EğitimKültür-Sanat

Sanat için herkes Papillon’da buluşuyor!

Yetişkin ve çocuk atölyeleriyle her yaşta sanat eğitimi almak isteyenler, Papillon’da derslere başlıyorlar! Piyano, keman, yan flüt, resim, bale, seramik, ebru, çini, diksiyon, kumaş baskı, halı dokuma, minyatür… gibi bir çok dalda birebir ve küçük gruplarla eğitim almak mümkün.

Papillon Sanat’ın Koşuyolu’ndaki sıcacık ortamında nefes alıp,
sanatla iç içe olabilirsiniz.

Papillon Sanat’ın Kurucusu Sevda Çalışkan:

“Sanatın iyileştirici gücünden yararlanalım”

“Sanatın iyileştirici bir gücü var ve 7’den 70’e her yaşta bu güçten yararlanmamız lazım diyerek Papillon Sanat’a hayat veren Sevda Çalışkan: “Bir sanat dalı ile uğraşmak, bir müzik aleti çalmak, ya da bir hobi edinmek kaliteli bir yaşam için şart. Üstelik hangi yaşta olursak olalım geç değil. Atölyelerimiz hem çocuklarımız, hem de yetişkinlerimize her gün açık. Oldukça rahat bir ortamda hatta ailecek bile istedikleri zaman, istedikleri alanda ders alıp kendilerini geliştirebilirler. 

İstedik ki Acıbadem, Koşuyolu civarında herkesin hevesle gelip gidebildiği, sahiplendiği bir sanatevi olsun. Talebe göre mümkün olan yeni alanlarda da atölyeler açarak, sanatla zenginleşeceğiz. Tüm sanatseverleri Papillon’a bekliyoruz.”

Çocuklar için sanatın yanı sıra eğlenceli bilim atölyeleri

Papillon’da çocukların kaliteli zaman geçirmesi ve bilimle tanışması için; eğlenceli bilim, deney, robotik gibi alanlarda atölyeler de bulunuyor. Ayrıca katılacakları orff, ritim, müzikli oyun ve drama gibi atölyelerde sanatla iç içe olma imkanına da sahip oluyorlar.

KAYIT için:  0535 010 16 71 / Mustafa Pehlivan Sok. Koşuyolu

www.papillonsanat.com instagram: papillonsanatatolyesi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı